კომფორტული ცხოვრებისა და გონივრული ინვესტიციებისთვის
INDEX | WEALTH MANAGEMENT
Index | Wealth Management უძრავი ქონების დეველოპერული და საინვესტიციო კომპანიაა, რომელიც ქალაქის სტრატეგიულ ლოკაციებზე ქმნის მრავალფუნქციურ პროექტებს. გამორჩეული ადგილმდებარეობიდან, მაღალი ხარისხიდან და კონცეფციიდან გამომდინარე ჩვენი პროექტები მომხმარებლისთვის მიმზიდველია, როგორც საცხოვრებლად, ასევე საინვესტიციოდ.
კომპანიის პორტფელში 5 მასშტაბური პროექტია, რომელიც ქალაქის სხვადასხვა უბანში მდებარეობს: დიღომი #8, ავლაბარი, გლდანი და ორთაჭალა. ასევე, აღსანიშნავია, რომ მიმდინარე პროექტებში განხორციელებულია 120 მილიონი დოლარის ინვესტიცია.
Index | Wealth Management-ს უძრავი ქონების სფეროში 15 წლიანი გამოცდილების მქონე გუნდი მართავს, რომელთაც ჯამში განხორციელებული აქვთ 20-მდე პროექტი.
ასევე, კომპანიის ერთ-ერთი მთავარი მიზანია მეტი ინფორმაციის გაცემა. Ჩვენთვის მნიშვნელოვანია მომხმარებელს გავუზიაროთ რაც შეიძლება მეტი ცოდნა ზოგადად უძრავი ქონების ბაზარზე, ტენდენციებზე და იმ აუცილებელ მოცემულობებზე, რომელიც მას ინვესტიციის განხორციელების პროცესში სჭირდება. ამ ინფორმაციას კომპანია კვლევებზე დაყრდნობით ამუშავებს და გასცემს.